Першими на старт ІІ етапу учнівських олімпіад вийшли математики.
10 листопада 2018 року на базі Старокостянтинівського ліцею ім. М.С.Рудяка пройшов ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, у якій взяли участь 73 учні 6-11 класів закладів загальної середньої освіти міста.
Вітаємо переможців!
І місце:
-Сторожишина Антона, учня 6 класу ЗОШ І-ІІІст.№1- учитель Кобилинська Н.В.;
-Мельничука Андрія, учня 7 класу ліцею ім.. М.С Рудяка-вчитель Дармороз І. А.;
-Шевчук Вікторію, ученицю 7 класу ліцею ім.. М.С Рудяка-вчитель Шевчук Н.В.;
-Нечипорука Владислава, учня 8 класу НВК ім. С.М.Бондарчука- вчителі: Загоруйко Ю.А. Кравець Г.Л.;
-Дармороз Аліну, ученицю 9 класу ліцею ім.. М.С Рудяка-вчитель Данилюк А.О.;
-Копайгородську Дар’ю, ученицю 10 класу ліцею ім.. М.С Рудяка-вчителі: Шевчук Н.В. Франчук Т.І.;
-Медцовську Катерину, ученицю 11 класу ліцею ім.. М.С Рудяка-вчитель Сеніва Л.В..
ІІ місце:
-Букшаня Дмитра, учня 6 класу ліцею ім.. М.С Рудяка-вчитель Сеніва Л.В.;
-Ільчук Каріну, ученицю 6 класу ліцею ім.. М.С Рудяка-вчитель Сеніва Л.В.;
-Мосійчука Івана, учня 6 класу ЗОШ І-ІІІст.№7- учитель Ліщук М.Г.;
-Сторожук Марію, ученицю 7 класу ліцею ім.. М.С Рудяка-вчитель Дармороз І. А.;
-Ткачук Дар’ю, ученицю 7 класу НВК ім. С.М.Бондарчука- вчитель Демчинська К.Й.;
-Горєлову Вікторію, ученицю 8 класу ЗОШ І-ІІІст.№3- учитель Луцюк Ю.В.;
-Романця Ростислава, учня 8 класу НВК ім. С.М.Бондарчука- вчителі: Загоруйко Ю.А. Кравець Г.Л.;
-Букшань Аліну, ученицю 9 класу ліцею ім.. М.С Рудяка-вчитель Дармороз І.А.;
-Власюка Івана, учня 10 класу ліцею ім.. М.С Рудяка-вчителі: Шевчук Н.В., Франчук Т.І.;
-Якотюка Владислава, учня 10 класу ліцею ім.. М.С Рудяка-вчителі: Шевчук Н.В., Франчук Т.І.;
-Остапенка Ярослава, учня 10 класу ЗОШ І-ІІІст.№3- учитель Гаврилюк О.В.;
ІІІ місце:
-Заболотного Назара, учня 6 класу ліцею ім.. М.С Рудяка-вчитель Франчук Т.І.;
-Колісник Анну, ученицю 6 класу НВК ім. С.М.Бондарчука- вчитель Кравець Г.Л.;
-Балабу Кіру, ученицю 6 класу ЗОШ І-ІІІст.№8- учитель Якимчук І.В.
-Кобзєва Романа, учня 7 класу НВК ім. С.М.Бондарчука- вчитель Кравець Г.Л.;
-Кірсову Дарину, ученицю 7 класу ЗОШ І-ІІІст.№3- учитель Гаврилюк О.В.;
-Теплякова Захарія, учня 7 класу ЗОШ І-ІІІст.№1- учитель Кобилинська Н.В.;
-Слюсаренка Богдана, учня 8 класу ліцею ім.. М.С Рудяка-вчитель Шевчук Н.В.;
-Кашину Анну, ученицю 8 класу ЗОШ І-ІІІст.№1- учитель Онуфрійчук І.Г.;
-Нечаєву Анну, ученицю 8 класу ЗОШ І-ІІІст.№1- учитель Кучманюк Н.В.;
-Денисюк Анну, ученицю 8 класу ЗОШ І-ІІІст.№3- учитель Луцюк Ю.В.
-Франчука Костянтина, учня 9 класу НВК ім. С.М.Бондарчука- вчитель Демчинська К.Й.;
-Черниш Оксану, ученицю 9 класу ЗТШ І-ІІІ ст..№6- учитель Кірпа Н.В.;
-Судіка Олександра, учня 9 класу ЗОШ І-ІІІст.№1- учитель Кримська Л.А.
-Якимчук Єлізавету, ученицю10 класу ліцею ім.. М.С Рудяка-вчителі: Шевчук Н.В., Франчук Т.І.;
-Тащук Анну, ученицю 10 класу ЗОШ І-ІІІст.№7- учитель Ліщук М.Г.;
-Демчишина Дмитра, учня 10 класу ліцею ім.. М.С Рудяка-вчителі: Шевчук Н.В., Франчук Т.І.;
-Мушія Володимира, учня 10 класу ЗОШ І-ІІІст.№1- учитель Кучманюк Н.В.;
-Петросяна Армана, учня 11 класу ЗОШ І-ІІІст.№1- учитель Дерман Г.О..
Бажаємо подальших успіхів !