10 листопада 2019 року на базі Старокостянтинівського НВК ім.. Героя України С.М.Бондарчука пройшов ІІ етап всеукраїнських олімпіад з англійської та німецької мов, у яких взяли участь:

-з англійської мови – 36 учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти міста;

-з німецької мови – 7 учнів 8, 9, 11класів Старокостянтинівського НВК ім.. Героя України С.М.Бондарчука

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад!

З англійської мови:

І місце:

Коханець Вікторію, ученицю 8 класу НВК ім. С.М.Бондарчука, вчитель Анікін О.М..,

Кіндзерську Анастасію, ученицю 9 класу НВК ім. С.М.Бондарчука, вчитель Вольська О.В.

Танчука Михайла, учня 10 класу НВК ім. С.М.Бондарчука, вчитель Уланівська-Нич Л.М,

Ніколайчук Анну, ученицю 11 класу НВК ім. С.М.Бондарчука, вчитель Уланівська-Нич Л.М,

ІІ місце:

Позирун Анну, ученицю 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст.№7, учитель Поліщук О.В.

Кашину Анну, ученицю 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст.№1, вчитель ГорнікЛ.П.,

Скоца Владислава, учня 10 класу НВК ім. С.М.Бондарчука, вчитель Уланівська-Нич Л.М,

Крещенецьку Іванну, ученицю 11 класу НВК ім. С.М.Бондарчука, вчитель Гуменна О.В.;

ІІІ місце:

Герасимчук Анну, Ученицю 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст.№8, учитель Сидорук О.В.

Ніколаєнка Ярослава, учня 9 класу ліцею ім. М.С.Рудяка, вчитель Волкова Є.Ф.,

Ковальчук Вікторію, ученицю 9 класу НВК ім. С.М.Бондарчука, вчитель Вольська О.В.

Суліму Єлізавету, ученицю 10 класу ЗОШ І-ІІІст. №8, учитель Гороховська Н.І.,

Данилич Діану, учению 10 класу ліцею ім. М.С.Рудяка, вчитель Плакидюк Г..О;

Плакидюк Вікторію, , ученицю 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст.№7, учитель Тимінська І.Г.

Злотенко Богдану, ученицю 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст.. №1, учитель Горнік Л.П.,

Нагнибіду Оксану, ученицю 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст.№8, учитель Гороховська Н.І.,

з німецької мови:

І місце:

Гаєвську Анну, ученицю 8 класу НВК ім. С.М.Бондарчука, вчитель СкораТ.Г.

Козачук Єлизавету, ученицю 8 класу НВК ім. С.М.Бондарчука, вчитель СкораТ.Г

Лізавчука Назарія, учня 9 класу НВК ім. С.М.Бондарчука, вчитель Баришева А.В.,

Ярощук Іванну, ученицю 11 класу НВК ім. С.М.Бондарчука, вчитель Поліщук С.О.,

ІІ місце:

Одарич Мирославу, ученицю 8 класу НВК ім. С.М.Бондарчука, вчитель СкораТ.Г.

Пахунова Олександра, учня 9 класу НВК ім. С.М.Бондарчука, вчитель Баришева А.В.,

Раскевич Аліну, ученицю 11класу НВК ім. С.М.Бондарчука, вчитель Поліщук С.О.,

Бажаємо подальших успіхів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *