Завершився ІІІ етап всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів, у якому взяли участь 68 учнів закладів загальної середньої  освіти міста. Перемогу здобув 31 учасник.

Вітаємо переможців!

І місце:

Піщук Софію, ученицю 9 класу НВК ім. Героя України С.М.Бондарчука О.В.(інформаційні технології), вчитель Шевчук О.В.

ІІ місце:

Пінчука Максима, учня 11 класу НВК ім. Героя України С.М.Бондарчука (інформаційні технології) , вчитель Шевчук О.В.,

Нечипорука Владислава, учня 8 класу НВК ім. Героя України С.М.Бондарчука(інформатика), вчитель Шевчук О.В. ,

Вовчука Романа, учня 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (українська мова та література), вчитель Нжник Л.І.,

Шевчук Вікторію, ученицю 7 класу, ліцею ім.М.С Рудяка (математика), вчитель Шевчук Н.В.,

Нечипорука Владислава, учня 8 класу НВК ім. Героя України С.М.Бондарчука (математика),вчителі Загоруйко Ю.А., Кравець Г.Л.,

Ярощук Іванну, ученицю  10 класу НВК ім. Героя України С.М.Бондарчука (німецька мова), вчитель Поліщук С.О.,

Раскевич Аліну, ученицю  10 класу НВК ім. Героя України С.М.Бондарчука (німецька мова), вчитель Поліщук С.О.,

 Загурську Аніту, ученицю  11 класу НВК ім. Героя України С.М.Бондарчука (німецька мова), вчитель Омельчук А.Є.,

Борищук Валерію, ученицю  11 класу НВК ім. Героя України С.М.Бондарчука (німецька мова), вчитель Омельчук А.Є.,

Борищук Валерію, учня  11 класу НВК ім. Героя України С.М.Бондарчука (трудове навчання), вчитель Паламарчук В.В..

ІІІ місце:

Кашину Анну, ученицю 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (українська мова та література), вчитель Моргулець Н.А.,

Величко Тамару, ученицю  1о класу НВК ім. Героя України С.М.Бондарчука(українська мова та література), вчитель Стельмах С.С.,

Дармороз Аліну, ученицю 9 класу, ліцею ім.М.С Рудяка (математика), вчитель Данилюк А.О.,

Копайгородську Дар’ю, ученицю 10 класу, ліцею ім.М.С Рудяка (математика), вчителі ФранчукТ.І., Шевчук Н.В.,

Кравчука Владислава, учня 8 класу ЗОШ І-ІІІст. №1(географія), вчитель Кравчук В.В.,

Остапчук Анастасію, ученицю 11 ЗОШ І-ІІІст. №1(географія), вчитель Кравчук В.В.,

Остапчук Анастасію, ученицю 11 ЗОШ І-ІІІст. №1(астрономія), вчитель Прокіна І.М.,

Черниш Оксану, ученицю 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (історія), вчитель Первак О.В.,

Маломуж Людмилу,  ученицю  11 класу НВК ім. Героя України С.М.Бондарчука(історія),вчитель Фкдулова Н.П.,

Горєлову Вікторію, ученицю 8 класу ЗОШ І-ІІІст. №3(біологія), вчитель Корольова Т.А.,

Андрусенник Каріну,  ученицю  9 класу НВК ім. Героя України С.М.Бондарчука(біологія), вчитель Котюк О.А.,

Горховську Юлію, ученицю 10 класу ЗОШ І-ІІІст. №8(біологія), вчитель Денисенко О.А.,

Римар Ірину, ученицю 11 класу ліцею ім. М.С.Рудяка (біологія), вчитель Шуляковська Л.І.,

Струня Владислава, учня   11 класу НВК ім. Героя України С.М.Бондарчука (інформатика), вчитель Шевчук О.В.,

Мазуркевича Олександра, учня   11 класу НВК ім. Героя України С.М.Бондарчука (інформатика), вчитель Варбанець О.В.,

Черниш Оксану, ученицю 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (хімія), вчитель Молдаван А.А.,

Якимчук Єлизавету, ученицю 10 класу ліцею ім. М.С.Рудяка (правознавство), вчитель Чернюк А.В.,

Маломуж Людмилу,  ученицю  11 класу НВК ім. Героя України С.М.Бондарчука(англійська мова), вчитель  Кузьмін О.С.,

Горєлову Вікторію, ученицю 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №3 (фізика), вчитель  Куклюк С.М.

Микитюк Вікторію, ученицю 10 класу НВК ім. Героя України С.М.Бондарчука (трудове навчання), вчитель  Слобода Л.М.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *