9 грудня 2018 року на базі Старокостянтинівського НВК ім.. Героя України С.М.Бондарчука пройшов  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з англійської та німецької мов, у яких взяли участь:

-з англійської мови – 36 учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти міста;

-з німецької мови – 7 учнів 8, 10, 11класів Старокостянтинівського НВК ім.. Героя України С.М.Бондарчука

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад!

 З англійської мови:

І місце:

Шупрудько Зоряну, ученицю 8 класу НВК ім. С.М.Бондарчука, вчитель  Дидик І.І.,

Танчука Михайла, учня 9 класу НВК ім. С.М.Бондарчука, вчитель  Уланівська-Нич Л.М.,

Ніколайчук  Анну, ученицю 10 класу НВК ім. С.М.Бондарчука, вчитель Уланівська-Нич Л.М, 

Маломуж Людмилу, ученицю 11 класу НВК ім. С.М.Бондарчука, вчитель Кузьмін О.С.; 

ІІ місце:

Кашину Анну, ученицю 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст.№1, учитель  Горнік Л.П.,

Літнаровича Артура, учня 9 класу НВК ім. С.М.Бондарчука, вчитель  Уланівська-Нич  Л.М,

Величко Тамару, ученицю 10 класу НВК ім. С.М.Бондарчука, вчитель  Гуменна О.В.,

Січкар Софію, ученицю 11 класу НВК ім. С.М.Бондарчука, вчитель  Суходольська І.Ю.,

Вакарєву Марію, ученицю 11 класу НВК ім. С.М.Бондарчука, вчитель Гуменна О.В.;

ІІІ місце:

Ніколаєнка Ярослава, учня 8 класу ліцею ім. М.С.Рудяка, вчитель  Волкова Є.Ф.,

Суліму Єлізавету, ученицю 9 класу ЗОШ І-ІІІст. №8, учитель  Гороховська Н.І.,

Злотенко Богдану,  ученицю 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст.. №1, учитель  Горнік Л.П.,

Кучерук Марину, ученицю 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст.№8, учитель  Гороховська Н.І.,

Ярмолюк Уляну, ученицю 11класу ЗОШ І-ІІІ ст.. №1, учитель  Лутцева Т.А.,

Римар Ірину, учению 11 класу ліцею ім. М.С.Рудяка, вчитель  Сірук Т.О;

з німецької мови:

І місце:

Лізавчука Назарія, учня 8 класу НВК ім. С.М.Бондарчука, вчитель  Баришева А.В.,

Ярощук Іванну, ученицю 10 класу НВК ім. С.М.Бондарчука, вчитель  Поліщук С.О.,

Загурську Аніту, ученицю 11 класу НВК ім. С.М.Бондарчука, вчитель  Омельчук  А.Є.;

ІІ місце:

Пахунова Олександра, учня 8 класу НВК ім. С.М.Бондарчука, вчитель  Баришева А.В.,

Раскевич Аліну,  ученицю 10 класу НВК ім. С.М.Бондарчука, вчитель  Поліщук С.О.,

Борищук Валерію,  ученицю 11 класу НВК ім. С.М.Бондарчука, вчитель  Омельчук  А.Є.;

ІІІ місце:

Струня Владислава, учня 11 класу НВК ім. С.М.Бондарчука, вчитель  Омельчук  А.Є..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *