27 листопада 2018 року в м. Старокостянтинові відбувся міський етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
У конкурсі взяли участь 68 учнів 3 – 11 класів закладів загальної середньої освіти міста.
За рішенням журі конкурсу переможцями визнано:
І місце
- Лукіянюк Софію, ученицю 3 класу Старокостянтинівського НВК ім. Героя України С.М. Бондарчука, вчитель Зайчук Тетяна Іванівна;
- Вінцковську Вікторію, ученицю 4 класу Старокостянтинівського НВК ім. Героя України С.М. Бондарчука, вчитель Горбаток Тетяна Степанівна;
- Ніколаєву Марію, ученицю 5 класу Старокостянтинівської загальноосвітньої школи I–III ступенів №7, вчитель Оржинська Оксана Володимирівна;
- Сторожишина Антона, учня 6 класу Старокостянтинівської загальноосвітньої школи I–III ступенів №1, вчитель Слюсаренко Світлана Олександрівна;
- Сторожук Марію, ученицю 7 класу Старокостянтинівського ліцею ім. М.С. Рудяка, вчитель Гріга Ольга Вікторівна;
- Денисюк Анну, ученицю 8 класу Старокостянтинівської загальноосвітньої школи I–III ступенів №3, вчитель Наскалова Алла Степанівна ;
- Вовчука Романа, учня 9 класу Старокостянтинівської загальноосвітньої школи I–III ступенів №1, вчитель Нижник Людмила Іванівна;
- Придворницьку Вікторію, ученицю 10 класу Старокостянтинівської загальноосвітньої школи I–III ступенів №1, вчитель Каменюк Світлана Миколаївна;
- Лисичину Надію, ученицю 11 класу Старокостянтинівської загальноосвітньої школи I–III ступенів №3, вчитель Заремба Валентина Андріївна.
ІІ місце
- Паламарчук Ангеліну, ученицю 3 класу Старокостянтинівського ліцею ім. М.С. Рудяка, вчитель Борзовець Ірина Сергіївна;
- Сучок Софію,ученицю 4 класу Старокостянтинівської загальноосвітньої школи I–III ступенів №1, вчитель Куровська Оксана Михайлівна;
- Ніколайчук Марію, ученицю 5 класу Старокостянтинівського НВК ім. Героя України С.М. Бондарчука, вчитель Стельмах Світлана Степанівна;
- Мосійчука Івана, учня 6 класу Старокостянтинівської загальноосвітньої школи I–III ступенів №7, вчитель Оржинська Оксана Володимирівна;
- Цудзевич Дар’ю, ученицю 7 класу Старокостянтинівського НВК ім. Героя України С.М. Бондарчука, вчитель Воробчук Галина Іванівна;
- Левицьку Вікторію, ученицю 8 класу Старокостянтинівської загальноосвітньої школи I–III ступенів №4, вчитель Голота Алла Ярославівна;
- Гноянко Ангеліну, ученицю 9 класу Старокостянтинівського ліцею ім. М.С. Рудяка, вчитель Гріга Ольга Вікторівна;
- Величко Тамару, ученицю 10 класу Старокостянтинівського НВК ім. Героя України С.М. Бондарчука, вчитель Стельмах Світлана Степанівна;
- Петросяна Армана, учня 11 класу Старокостянтинівської загальноосвітньої школи I–III ступенів №1, вчитель Вилавська Людмила Петрівна.
ІІІ місце
- Голигіну Олександру, ученицю 3 класу Старокостянтинівської загальноосвітньої школи I–III ступенів №7, вчитель Линдіна Валентина Станіславівна;
- Михайленко Вероніку, ученицю 4 класу Старокостянтинівської загальноосвітньої школи I–III ступенів №3, вчитель Білокопита Ольга Сергіївна;
- Старостюка Владислава, учня 5 класу Старокостянтинівського ліцею ім. М.С. Рудяка, вчитель Герасімюк Катерина Петрівна;
- Суханчак Вікторію, ученицю 5 класу Старокостянтинівської загальноосвітньої школи I–III ступенів №8, вчитель Якимчук Тетяна Володимирівна;
- Ліщинську Катерину, ученицю 6 класу Старокостянтинівської загальноосвітньої школи I–III ступенів №3, вчитель Хвалибога Любов Михайлівна;
- Найко Софію, ученицю 7 класу Старокостянтинівської загальноосвітньої школи I–III ступенів №1, вчитель Слюсаренко Світлана Олександрівна;
- Румак Світлану, ученицю 7 класу Старокостянтинівської загальноосвітньої школи I–III ступенів №7, вчитель Плакидюк Оксана Миколаївна;
- Козачук Анну, ученицю 8 класу Старокостянтинівського НВК ім. Героя України
С.М. Бондарчука, вчитель Крисько Олена Іванівна;
- Кашину Анну, ученицю 8 класу Старокостянтинівської загальноосвітньої школи I–III ступенів №1, вчитель Моргулець Наталія Анатоліївна;
- Македонську Аріну, ученицю 9 класу Старокостянтинівського НВК ім. Героя України С.М. Бондарчука, вчитель Крисько Олена Іванівна;
- Панасюк Анастасію, ученицю 9 класу Старокостянтинівської загальноосвітньої школи I–III ступенів №7, вчитель Добродзей Неля В’ячеславівна;
- Зваду Дар’ю, ученицю 10 класу Старокостянтинівської загальноосвітньої школи I–III ступенів №8, вчитель Якимчук Тетяна Володимирівна;
- Олійник Маріну, ученицю 10 класу Старокостянтинівської загальноосвітньої школи I–III ступенів №3, вчитель Наскалова Алла Степанівна;
- Маломуж Людмилу, ученицю 11 класу Старокостянтинівського НВК ім. Героя України С.М. Бондарчука, вчитель Воробчук Галина Іванівна.
Щиро вітаємо учнів – переможців конкурсу та їх наставників.
Залишити відповідь