Першими на старт ІІ етапу учнівських олімпіад вийшли математики.

10 листопада 2018 року на базі Старокостянтинівського ліцею ім. М.С.Рудяка пройшов ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, у якій взяли участь 73 учні 6-11 класів закладів загальної середньої  освіти міста.

Вітаємо переможців!

І місце:

-Сторожишина  Антона, учня 6 класу ЗОШ І-ІІІст.№1- учитель Кобилинська Н.В.;

-Мельничука  Андрія, учня 7 класу ліцею ім.. М.С Рудяка-вчитель Дармороз  І. А.;

-Шевчук Вікторію, ученицю 7 класу ліцею ім.. М.С Рудяка-вчитель Шевчук Н.В.;

-Нечипорука Владислава, учня 8 класу НВК ім. С.М.Бондарчука- вчителі: Загоруйко Ю.А. Кравець Г.Л.;

-Дармороз  Аліну,  ученицю 9 класу ліцею ім.. М.С Рудяка-вчитель  Данилюк А.О.;

-Копайгородську Дар’ю, ученицю 10 класу ліцею ім.. М.С Рудяка-вчителі: Шевчук Н.В. Франчук Т.І.;

-Медцовську Катерину,  ученицю 11 класу ліцею ім.. М.С Рудяка-вчитель Сеніва Л.В..

ІІ місце:

-Букшаня  Дмитра, учня 6 класу ліцею ім.. М.С Рудяка-вчитель Сеніва Л.В.;

-Ільчук  Каріну, ученицю 6 класу ліцею ім.. М.С Рудяка-вчитель Сеніва Л.В.;

-Мосійчука  Івана, учня  6 класу ЗОШ І-ІІІст.№7- учитель  Ліщук М.Г.;

-Сторожук  Марію,  ученицю 7 класу ліцею ім.. М.С Рудяка-вчитель Дармороз  І. А.;

-Ткачук  Дар’ю, ученицю 7 класу НВК ім. С.М.Бондарчука- вчитель  Демчинська К.Й.;

-Горєлову Вікторію, ученицю 8 класу ЗОШ І-ІІІст.№3- учитель  Луцюк Ю.В.;

-Романця Ростислава, учня 8 класу НВК ім. С.М.Бондарчука- вчителі: Загоруйко Ю.А. Кравець Г.Л.;

-Букшань  Аліну,  ученицю 9 класу ліцею ім.. М.С Рудяка-вчитель  Дармороз І.А.;

-Власюка Івана, учня 10 класу ліцею ім.. М.С Рудяка-вчителі: Шевчук Н.В., Франчук Т.І.;

-Якотюка Владислава, учня 10 класу ліцею ім.. М.С Рудяка-вчителі: Шевчук Н.В., Франчук Т.І.;

-Остапенка Ярослава, учня 10 класу ЗОШ І-ІІІст.№3- учитель  Гаврилюк О.В.;

ІІІ місце:

-Заболотного Назара,  учня 6 класу ліцею ім.. М.С Рудяка-вчитель Франчук Т.І.;

-Колісник Анну, ученицю 6 класу НВК ім. С.М.Бондарчука- вчитель  Кравець Г.Л.;

-Балабу Кіру, ученицю 6 класу ЗОШ І-ІІІст.№8- учитель  Якимчук І.В.

-Кобзєва Романа, учня 7 класу НВК ім. С.М.Бондарчука- вчитель Кравець Г.Л.;

-Кірсову Дарину,  ученицю 7 класу ЗОШ І-ІІІст.№3- учитель  Гаврилюк О.В.;

-Теплякова Захарія, учня 7 класу ЗОШ І-ІІІст.№1- учитель  Кобилинська Н.В.;

-Слюсаренка Богдана, учня 8 класу ліцею ім.. М.С Рудяка-вчитель Шевчук Н.В.;

-Кашину Анну, ученицю  8 класу ЗОШ І-ІІІст.№1- учитель Онуфрійчук І.Г.;

-Нечаєву  Анну,  ученицю  8 класу ЗОШ І-ІІІст.№1- учитель Кучманюк Н.В.;

-Денисюк  Анну,  ученицю 8 класу ЗОШ І-ІІІст.№3- учитель  Луцюк Ю.В.

-Франчука Костянтина, учня 9 класу НВК ім. С.М.Бондарчука- вчитель  Демчинська К.Й.;

-Черниш Оксану, ученицю 9 класу ЗТШ І-ІІІ ст..№6- учитель Кірпа Н.В.;

-Судіка Олександра, учня 9 класу ЗОШ І-ІІІст.№1- учитель  Кримська Л.А.

-Якимчук Єлізавету, ученицю10 класу ліцею ім.. М.С Рудяка-вчителі: Шевчук Н.В., Франчук Т.І.;

-Тащук  Анну, ученицю  10 класу ЗОШ І-ІІІст.№7- учитель  Ліщук М.Г.;

-Демчишина  Дмитра,  учня 10 класу ліцею ім.. М.С Рудяка-вчителі: Шевчук Н.В., Франчук Т.І.;

-Мушія Володимира,  учня 10 класу ЗОШ І-ІІІст.№1- учитель  Кучманюк Н.В.;

-Петросяна Армана, учня 11 класу ЗОШ І-ІІІст.№1- учитель  Дерман Г.О..

Бажаємо подальших успіхів !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *