На виконання наказу міського управління освіти  від  10.10.2018 р. № 106 у місті Старокостянтинові

27 жовтня 2018 року було проведено ІІ етап Міжнародного мовно – літературного конкурсу учнівської та студентської  молоді імені Тараса Шевченка.  У ІІ етапі взяли участь 55 учнів із 8 загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Більшість учасників Конкурсу справились із завданнями, виявивши при цьому високий рівень знань та практичних навичок з української мови та літератури.

Враховуючи рішення міського оргкомітету та журі ІІ етапу Конкурсу, переможцями конкурсу визнано:

 

–  I місце:

  1. Старостюка Владислава, учня 5 класу ліцею ім. М.С. Рудяка (вчителі: Герасімюк К.П., Зарічна Н.В.);
  2. Телендій Дар’ю, ученицю 6 класу ЗОШ І – ІІІ ст. № 8(вчитель Макарчук Г.В.);
  3. Сторожук Марію, ученицю 7 класу ліцею ім. М.С. Рудяка (вчитель Гріга О.В.);
  4. Денисюк Анну, ученицю 8 класу ЗОШ І – ІІІ ст.№3 (вчитель Наскалова А.С.);
  5. Маїло Анастасію, ученицю 9 класу ЗОШ І – ІІІ ст. № 1(вчителі:Вилавська Л.П., Слюсаренко С.О.);
  6. Злотенко Богдану, ученицю 10 класу ЗОШ І – ІІІ ст. №1(вчителі: Новікова Н.Ю., Моргулець Н.А.);
  7. Римар Ірину, ученицю 11 класу ліцею ім. М.С. Рудяка (вчитель Онсович А. Л.).

–  II місце:

  1. Бурдьо Іллю, учня 5 класу ЗОШ І – ІІІ ст. № 1 ( вчитель Вилавська Л.П.);
  2. Вітрук Катерину, ученицю  6 класу   НВК ім. Героя України С.М. Бондарчука ( вчитель

Воробчук Г.І.);

  1.   Коханець Вікторію, ученицю 7 класу   НВК ім. Героя України С.М. Бондарчука ( вчитель

Воробчук Г.І.);

  1. Левицьку Вікторію, ученицю 8 класу  ЗОШ І – ІІІ ст. № 4( вчитель Голота А.Я.);
  2. Суліму Єлизавету, ученицю 9 класу ЗОШ І – ІІІ ст. № 8 (вчитель Лісова І.М.);
  3. Борисенка Максима, учня 10  класу ліцею ім. М.С. Рудяка (вчитель Зарічна Н.В.);
  4. Савчук Крістіну, ученицю 11 класу ЗОШ І – ІІІ ст. №1 (вчитель Каменюк С.М.).

– III місце:

  1. Танчук Уляну, ученицю 5 класу НВК ім. Героя України С.М. Бондарчука ( вчителі:

Воробчук   Г.І., Стельмах С.С.);

  1. Кондратюк Яну, ученицю 6 класу ЗОШ І – ІІІ ст.№6 (вчитель Прокопчук І.М.);
  2. Заболотного Назара, учня 6 класу ліцею ім. М.С. Рудяка (вчитель Гріга О.В.);
  3. Остапчук Вікторію, ученицю 7 класу ЗОШ І – ІІІ ст. №3 (вчитель Наскалова А.С.);
  4. Левчук Софію, ученицю 7 класу  ЗОШ І – ІІІ ст. №4 (вчитель Поліщук Л.В.);
  5. Носаля Василя, учня 8 класу ЗОШ І – ІІІ ст. №6( вчитель  Ручківська Т.В.);
  6. Свістільнік Вікторію, ученицю 8 класу ЗОШ І – ІІІ ст. №1 (вчитель Коцюк С.В.);
  7. Панасюк Анастасію, ученицю  9 класу ЗОШ І – ІІІ ст. № 7 (вчитель Добродзей Н.В.);
  8. Рачок Анну, ученицю 9 класу НВК ім. Героя України С.М. Бондарчука (вчитель Фабрикіна І.В.);
  9. Тащук Анну, ученицю 10 класу ЗОШ І – ІІІ ст.№7 (вчитель Плакидюк О.М.);
  10. Зваду Дар’ю, ученицю 10 класу ЗОШ І – ІІІ ст.№8 (вчитель Якимчук Т.В.);
  11. Маломуж Людмилу, ученицю 11 класу НВК ім. Героя України С.М. Бондарчука ( вчителі:

Воробчук Г.І., Яцюк А.М.).

Вітаємо учнів та їх наставників. Зичимо подальших успіхів та перемог.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *